Vinařství ambrož
Vinařství ambrož

SVATBY

Svěřte nám přípravu Vaší svatby či oslavy. Dokážeme vykouzlit jedinečnou atmosféru s ohledem na Vaše požadavky a netradiční možnosti vinného sklepa. Jsme schopni zajistit svatební obřad v areálu vinařství včetně svatební brány, pomoct při organizaci a koordinaci oslavy, zajistit hudební produkci, cimbálovou muziku a výzdobu. Můžete využít atraktivních venkovních i vnitřních prostor k focení.  Program můžete obohatit přípitkem formou „Sabrage“ a řízenou degustací vín. Dále nabízíme speciální svatební edice vín s individuálním dotiskem etiket, malé dárkové balení vín o objemu 0,375l a Vinného džemu jako originální dárky svatebním hostům.

Vinařství ambrož Vinařství ambrož Vinařství ambrož Vinařství ambrož
Vinařství ambrož

VEČÍRKY

Nabízíme privátní posezení ve stylovém vinném sklepě o kapacitě 45 osob spojené s ochutnávkou našich vín a domácí kuchyní. V jarních a letních měsících je možné realizovat Vaši oslavu jako zahradní párty s možností grilování a opékání kýty až pro 100 osob s využitím vlastních párty stanů. Kromě sklepa je Vám k dispozici rozsáhlý zahradní areál, dětské hřiště a soukromé parkoviště.

Vinařství ambrož

VÍNA A DEGUSTACE

Řídíme se starou vinařskou pravdou, že víno se nedělá ve sklepě, ale ve vinohradě. Proto se snažíme o co nejlepší vyzrálost a kvalitu hroznů, abychom byli schopni pro vás vytvořit výjimečná vína. Vyrábíme víno jak z vlastních hroznů, tak z hroznů od stálých dodavatelů z Lužic a Mikulčic. Při výrobě vína jsou používány jak moderní technologie, tak tradiční postupy.

Oblíbenou součástí večírků a oslav je řízená degustace vín z naší produkce, která obohatí účastníky o znalosti z oboru vinařství a navodí příjemnou atmosféru.

Vinařství ambrož

DOMÁCÍ KUCHYNĚ,
NABÍDKA CATERINGOVÝCH SLUŽEB

  • Nabízíme studenou i teplou kuchyni servírovanou formou obložených mís a rautových stolů nebo jako klasické menu s roznáškou. 
  • Výběr jídel se řídí přáním zákazníka.
  • Cateringové služby poskytujeme od 20 do 100 osob formou teplého a studeného rautu.
  • Základní nabídku jídel zasíláme na požádání emailem.
  • Sortiment řešíme individuálně dle požadavků zákazníka.
  • Nebráníme se i přípravě jídel, které nemáme uvedeny ve standardní nabídce.
Vinařství ambrož

NABÍDKA PRO FIRMY

  • dárkové balení tichých reklamních vín s logem společnosti
  • firemní večírky a teambuildingy
  • catering
  • externí „Sabrage“ a řízenou degustaci
Vinařství ambrož

SABRAGE

Nabízíme přípitek formou „Sabrage“, která dodá nezaměnitelné slavnostní zahájení každé oslavě. Jedná se o starodávnou francouzskou metodu sekání sektů z dob napoleonských válek. Tradičním nástrojem pro tuto techniku je šavle. V dnešní době používáme pro zpestření celou řadu dalších nástrojů, například motyku.

 

Vinařství ambrož

Tipy na dárky

Nevíte čím udělat radost svým blízkým? Zakoupit u nás můžete dárkové poukazy v jakékoliv hodnotě či dárková balení našich produktů.

Vinařství ambrož Vinařství ambrož Vinařství ambrož Vinařství ambrož

Vinný Džem

Nastartujte svůj den sladkým pokušením v podobě vinného želé. Tato ojedinělá delikatesa je vyrobena z kvalitních moravských vín a hroznových moštů. Skvěle doplní svou chutí paštiky, sýry, zvěřinu, ale dá se mazat přímo na pečivo nebo palačinky.
Vinné želé vyrobené dle originální domácí receptury z Frankovky. V chuti jsou cítit charakteristické tóny této odrůdy, které jsou doplněny vůněmi skořice, hřebíčku a pomeranče.
Vinné želé vyrobené ze Svatovavřineckého Rose, bouquet je ve znamení jemné vůně lesních jahod.
Vinné želé vyrobené z moštu odrůdy Frankovka, ve vůni jsou cítit ovocité tóny hroznů, které přechází do chuti. V této Vinoládě je vysoký podíl hroznového cukru, který neprokvasil při výrobě vína.

ZDRAVÍ, KTERÉ CHUTNÁ

Nealkoholické nápoje pro děti i dospělé plné vitamínů!

 

Kvalitní prémiové nefiltrované mošty bez konzervačních látek a barviv.

100% jablečný mošt, který byl šetrně lisován, pasterizován při snížené teplotě a díky tomu bylo možné uchovat velice vzácný podíl vitaminů a minerálů. Jeho světlejší atraktivní barva je výsledkem speciálního lisování bez přístupu kyslíku.
Mošt se skořicí vás zahřeje na duši i po těle. Mimo příjemné kořenité vůně skořice pomáhá také jako lék pro proti nachlazení, v boji proti infekcím a podporuje funkci mozku. V podzimním a zimním období dokáže prohřát organismus a nastartovat imunitní systém.